Home / Curs BNR

Curs BNR

SimbolDenumire27 Feb. 2017 24 Feb. 2017 23 Feb. 2017
EUREuro4.5115-0.00544.5169-0.00214.5190-0.0027
USDDolarul SUA4.2595-0.00744.2669-0.01874.2856-0.0210
XAUGramul de aur172.0067-0.3489172.3556+1.7963170.5593-0.7794
AUDDolarul australian3.2691-0.01773.2868-0.00683.2936-0.0125
CADDolarul canadian3.2485-0.00953.2580-0.00053.2585-0.0118
CHFFrancul elvetian4.2324-0.00864.2410-0.00244.2434-0.0085
CZKCoroana ceha0.1669-0.00020.1671-0.00020.1673-0.0001
DKKCoroana daneza0.6070-0.00060.6076-0.00030.6079-0.0004
EGPLira egipteana0.2671-0.00040.2675-0.00170.2692-0.0034
GBPLira sterlina5.2921-0.06285.3549+0.01205.3429-0.0206
100HUF100 Forinti maghiari1.4655+0.00171.4638-0.00391.4677-0.0040
100JPY100 Yeni japonezi3.7950-0.00333.7983+0.01233.7860-0.0248
MDLLeul moldovenesc0.2122-0.00130.2135-0.00170.2152+0.0008
NOKCoroana norvegiana0.5100-0.00200.5120-0.00060.5126-0.0012
PLNZlotul polonez1.0465-0.00191.0484+0.00041.0480-0.0042
SEKCoroana suedeza0.4722-0.00290.4751-0.00150.4766-0.0013
TRYNoua lira turceasca1.1854-0.00831.1937-0.00421.1979+0.0067
XDRDST5.7630-0.01315.7761-0.01165.7877-0.0210
RUBRubla ruseasca0.0739+0.00020.0737-0.00020.0739-0.0004
BGNLeva bulgareasca2.3067-0.00282.3095-0.00102.3105-0.0014
ZARRandul sud-african0.3286-0.00140.3300-0.00040.3304+0.0017
BRLRealul brazilian1.3692-0.02441.3936-0.00511.3987+0.0075
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6201-0.00080.6209-0.00220.6231-0.0030
INRRupia indiana0.0638-0.00030.064100.0641-0.0002
100KRW100 Woni sud-coreeni0.3757-0.00170.3774+0.00080.37660
MXNPeso-ul mexican0.2148-0.00190.2167+0.00170.2150+0.0006
NZDDolarul neo-zeelandez3.0671-0.01623.0833+0.00043.0829-0.0020
RSDDinarul sarbesc0.036400.036400.0364-0.0001
UAHHryvna ucraineana0.1574-0.00070.1581-0.00060.1587+0.0019
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1598-0.00191.1617-0.00521.1669-0.0057

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii