Home / Curs BNR

Curs BNR

SimbolDenumire20 Iul. 2017 19 Iul. 2017 18 Iul. 2017
EUREuro4.5654-0.00264.5680+0.00854.5595-0.0024
USDDolarul SUA3.9685+0.00683.9617+0.01413.9476-0.0340
XAUGramul de aur157.9884+0.0671157.9213+0.9682156.9531-0.4845
AUDDolarul australian3.1363-0.00553.1418+0.00893.1329+0.0227
CADDolarul canadian3.1408+0.00673.1341+0.00463.1295-0.0144
CHFFrancul elvetian4.1434-0.01104.1544+0.02014.1343-0.0003
CZKCoroana ceha0.175400.1754+0.00060.17480
DKKCoroana daneza0.6139-0.00030.6142+0.00110.6131-0.0003
EGPLira egipteana0.2216+0.00090.2207+0.00080.2199-0.0017
GBPLira sterlina5.1432-0.01635.1595+0.01365.1459-0.0591
100HUF100 Forinti maghiari1.4916+0.00191.4897+0.00161.4881-0.0024
100JPY100 Yeni japonezi3.5326-0.00633.5389+0.02203.5169-0.0221
MDLLeul moldovenesc0.2181+0.00030.2178-0.00160.2194-0.0008
NOKCoroana norvegiana0.490600.4906+0.00290.4877+0.0012
PLNZlotul polonez1.0838-0.00191.0857+0.00141.0843+0.0004
SEKCoroana suedeza0.4769-0.00070.4776+0.00080.4768-0.0011
TRYNoua lira turceasca1.1235+0.00161.1219+0.00291.1190-0.0033
XDRDST5.5359+0.00045.5355+0.01705.5185-0.0317
RUBRubla ruseasca0.0671+0.00010.0670+0.00020.0668-0.0003
BGNLeva bulgareasca2.3342-0.00142.3356+0.00432.3313-0.0012
ZARRandul sud-african0.3062-0.00040.3066+0.00150.3051-0.0011
BRLRealul brazilian1.2602+0.00421.2560+0.01571.2403-0.0118
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5860-0.00050.5865+0.00190.5846-0.0034
INRRupia indiana0.061600.0616+0.00020.0614-0.0004
100KRW100 Woni sud-coreeni0.3523-0.00070.3530+0.00170.3513-0.0015
MXNPeso-ul mexican0.2250-0.00110.2261+0.00150.2246-0.0016
NZDDolarul neo-zeelandez2.9115-0.00622.9177+0.01462.9031-0.0119
RSDDinarul sarbesc0.0378-0.00010.037900.03790
UAHHryvna ucraineana0.1530+0.00040.1526+0.00040.1522-0.0014
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0805+0.00191.0786+0.00381.0748-0.0092

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii