Home / Curs BNR

Curs BNR

SimbolDenumire26 Mai 2017 25 Mai 2017 24 Mai 2017
EUREuro4.5573+0.00774.5496-0.00164.5512-0.0071
USDDolarul SUA4.0641+0.01084.0533-0.01814.0714+0.0225
XAUGramul de aur165.4591+1.6085163.8506+0.0367163.8139-0.3742
AUDDolarul australian3.0252-0.00133.0265-0.01593.0424+0.0044
CADDolarul canadian3.0185+0.00103.0175+0.00343.0141+0.0102
CHFFrancul elvetian4.1860+0.01804.1680+0.00124.1668-0.0061
CZKCoroana ceha0.1724+0.00020.1722+0.00020.17200
DKKCoroana daneza0.6124+0.00100.6114-0.00020.6116-0.0007
EGPLira egipteana0.2246+0.00050.2241-0.00150.2256+0.0015
GBPLira sterlina5.2287-0.02285.2515-0.03605.2875+0.0260
100HUF100 Forinti maghiari1.4839+0.00701.4769+0.00321.4737-0.0033
100JPY100 Yeni japonezi3.6627+0.04113.6216-0.01763.6392-0.0041
MDLLeul moldovenesc0.2225+0.00030.2222+0.00130.2209-0.0004
NOKCoroana norvegiana0.4846-0.00130.4859+0.00060.4853-0.0009
PLNZlotul polonez1.0909+0.00231.0886+0.00441.0842-0.0015
SEKCoroana suedeza0.4685+0.00080.4677-0.00040.4681+0.0007
TRYNoua lira turceasca1.1372+0.00191.1353-0.00511.1404+0.0062
XDRDST5.6176+0.01455.6031-0.01735.6204+0.0153
RUBRubla ruseasca0.0718-0.00020.0720-0.00020.0722+0.0006
BGNLeva bulgareasca2.3301+0.00402.3261-0.00092.3270-0.0036
ZARRandul sud-african0.314500.3145+0.00200.3125+0.0068
BRLRealul brazilian1.2410+0.00361.2374-0.00761.2450+0.0057
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5922+0.00220.5900-0.00090.5909+0.0032
INRRupia indiana0.0630+0.00020.062800.0628+0.0003
100KRW100 Woni sud-coreeni0.3633+0.00110.3622+0.00020.3620+0.0017
MXNPeso-ul mexican0.2196-0.00050.2201+0.00120.2189+0.0018
NZDDolarul neo-zeelandez2.8642+0.01702.8472-0.01262.8598+0.0106
RSDDinarul sarbesc0.037100.0371+0.00010.0370-0.0001
UAHHryvna ucraineana0.1540-0.00030.1543-0.00070.1550+0.0011
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1065+0.00301.1035-0.00491.1084+0.0060

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii