Home / Curs BNR

Curs BNR

SimbolDenumire21 Apr. 2017 20 Apr. 2017 19 Apr. 2017
EUREuro4.5441+0.00344.5407+0.01214.5286+0.0098
USDDolarul SUA4.2456+0.02784.2178-0.00684.2246-0.0158
XAUGramul de aur174.8019+1.3673173.4346-0.7557174.1903-1.2415
AUDDolarul australian3.1984+0.02723.1712-0.00403.1752-0.0227
CADDolarul canadian3.1532+0.02573.1275-0.01763.1451-0.0310
CHFFrancul elvetian4.2498+0.01154.2383-0.00224.2405+0.0124
CZKCoroana ceha0.1687+0.00010.1686-0.00060.1692+0.0003
DKKCoroana daneza0.6110+0.00050.6105+0.00170.6088+0.0013
EGPLira egipteana0.2346+0.00220.2324-0.00030.2327-0.0016
GBPLira sterlina5.4336+0.01965.4140-0.00565.4196+0.1071
100HUF100 Forinti maghiari1.4501+0.00091.4492+0.00221.4470+0.0022
100JPY100 Yeni japonezi3.8907+0.02253.8682-0.01223.8804-0.0208
MDLLeul moldovenesc0.2191-0.00040.2195-0.00070.2202-0.0001
NOKCoroana norvegiana0.4921-0.00030.4924-0.00310.4955-0.0007
PLNZlotul polonez1.0642-0.00031.0645-0.00341.0679+0.0018
SEKCoroana suedeza0.472100.4721+0.00050.4716+0.0002
TRYNoua lira turceasca1.1661+0.00411.1620+0.00851.1535+0.0041
XDRDST5.7877+0.02575.7620-0.00185.7638-0.0010
RUBRubla ruseasca0.0754+0.00050.0749-0.00040.0753-0.0002
BGNLeva bulgareasca2.3234+0.00182.3216+0.00612.3155+0.0050
ZARRandul sud-african0.3222+0.00140.3208+0.00350.3173+0.0007
BRLRealul brazilian1.3485+0.00951.3390-0.02031.3593-0.0092
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.6166+0.00380.6128-0.00060.6134-0.0024
INRRupia indiana0.0657+0.00040.0653-0.00010.0654-0.0002
100KRW100 Woni sud-coreeni0.3737+0.00260.3711+0.00060.3705+0.0011
MXNPeso-ul mexican0.2252+0.00120.2240-0.00280.2268-0.0020
NZDDolarul neo-zeelandez2.9757+0.01732.9584-0.00452.9629-0.0142
RSDDinarul sarbesc0.036800.0368+0.00020.0366+0.0001
UAHHryvna ucraineana0.1573+0.00110.1562-0.00040.1566-0.0005
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1559+0.00761.1483-0.00191.1502-0.0043

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii