Home / Curs BNR

Curs BNR

SimbolDenumire18 Ian. 2017 17 Ian. 2017 16 Ian. 2017
EUREuro4.4980-0.00684.5048-0.00164.5064+0.0144
USDDolarul SUA4.2098-0.01274.2225-0.03344.2559+0.0355
XAUGramul de aur164.0436-1.0910165.1346+0.6238164.5108+1.9713
AUDDolarul australian3.1789-0.00373.1826+0.00343.1792+0.0175
CADDolarul canadian3.2177-0.01623.2339-0.00393.2378+0.0280
CHFFrancul elvetian4.1982-0.00584.2040+0.00094.2031+0.0173
CZKCoroana ceha0.1665-0.00020.166700.1667+0.0005
DKKCoroana daneza0.6049-0.00080.6057-0.00040.6061+0.0019
EGPLira egipteana0.2230-0.00160.2246-0.00120.2258+0.0028
GBPLira sterlina5.1802+0.05155.1287-0.00155.1302-0.0235
100HUF100 Forinti maghiari1.4598-0.00381.4636-0.00271.4663+0.0064
100JPY100 Yeni japonezi3.7123-0.01923.7315+0.00673.7248+0.0433
MDLLeul moldovenesc0.2084-0.00230.2107+0.00100.2097+0.0006
NOKCoroana norvegiana0.4976-0.00110.4987-0.00020.4989+0.0026
PLNZlotul polonez1.0276-0.00341.0310+0.00071.0303+0.0047
SEKCoroana suedeza0.4721-0.00210.4742-0.00080.4750+0.0016
TRYNoua lira turceasca1.1122+0.00061.1116-0.01811.1297+0.0204
XDRDST5.7050-0.00795.7129-0.02065.7335+0.0345
RUBRubla ruseasca0.0711-0.00010.0712-0.00030.0715+0.0006
BGNLeva bulgareasca2.2998-0.00342.3032-0.00092.3041+0.0074
ZARRandul sud-african0.3098-0.00270.3125-0.00040.3129+0.0008
BRLRealul brazilian1.3109+0.00841.3025-0.01871.3212-0.0026
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.615600.6156-0.00110.6167+0.0050
INRRupia indiana0.0619-0.00020.0621-0.00040.0625+0.0006
100KRW100 Woni sud-coreeni0.3598-0.00150.3613+0.00140.3599+0.0002
MXNPeso-ul mexican0.1943-0.00180.1961-0.00090.1970+0.0028
NZDDolarul neo-zeelandez3.0325+0.00213.0304+0.01443.0160+0.0096
RSDDinarul sarbesc0.0363-0.00010.036400.0364+0.0001
UAHHryvna ucraineana0.1531+0.00010.1530-0.00030.1533+0.0007
AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1462-0.00341.1496-0.00911.1587+0.0097

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii