Anunţ de angajare  Tehnicieni – Hirschmann Mica publicitate
  • Publicitate
  • 0 comentarii
  • 172 Vizualizări

Anunţ de angajare Tehnicieni – Hirschmann

DEZVOLTĂ-TE ALĂTURI DE NOI!
HIRSCHMANN ROMÂNIA
angajează
Tehnicieni Electromecanici
Dep. Mentenanță
Cerinte
Studii: Tehnice: Liceale sau Profesionale
Limba engleza – avantaj
Experienta: Experienta in domeniul tehnic – constituie avantaj
Competente:
Cunostinte medii de operare PC (Ms Office)
Abilitatea de a invata lucruri noi
Cunostinte tehnice; reparatii echipamente
Abilitatea de a prioritiza
Capacitate de analiza
Responsabilitati:
Repara si intretine echipamente din aria de productie astfel incat timpul de
opriri in productie sa fie minim.
Dezinstaleaza/instaleaza echipamente in vederea relocarilor.
Beneficii: Transport gratuit, tichete de masă, bonusuri lunare de performană,
bonuri cadou de sarbatori, spor de vechime, ore suplimentare platite,
posibilități de dezvoltare profesionala.
Cv-urile / Ceririle de angajare le asteptam la sediul Companiei Hirschmann Romania in
Parcul Industrial Mures Chirileu Nr. 1/A (langa Vidrasau) sau prin email:
htm.office@hirschmann-automotive.com; Fax 0265-433640.
Doar persoanele selectate vor fi contactate telefonic pentru interviu.
Informatii suplimentare:
Hirschmann Romania SRL
Platforma Industriala, Chirileu. Nr 1A
Email : htm.office@hirschmann-automotive.com
Tel 0265-207.338
Fax 0265-433.640

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Recomandari

Recent
Popular
Etichete

Citeste Zi de Zi Online

Media kit Zi de Zi 2022-2023

Transilvania Business

ARHIVE