Anunţ angajare – DAW BENŢA Mica publicitate
  • Publicitate
  • 0 comentarii
  • 379 Vizualizări

Anunţ angajare – DAW BENŢA

Compania DAW BENȚA România SRL cu sediul în Sâncraiu de Mureș, Str. Principală nr. 201 angajează:

DIRECTOR RESURSE UMANE

Responsabilități:

  • Crează, implementează și conduce strategia de Resurse Umane în concordanță cu obiectivele companiei.

  • Acordă sprijin operațional de resurse umane managerilor din companie și funcționează ca un consilier de încredere pentru echipa de conducere.

  • Gestionează toate elementele de Resurse Umane, inclusiv recrutare, managementul performanței, compensații și beneficii, sisteme de implementare, raportare, relațiile cu angajații.

  • Asigură conformitatea activității Departamentului său cu legislația specifică resurselor umane în Romania.

  • Sprijina compania pentru dezvoltarea unei culturi organizaționale de succes, având în permanență oamenii potriviți în pozițiile cheie și propunând strategia de planificare și dezvoltare a companiei.

  • Planifică și coordonează orientarea noilor angajați pentru a facilita integrarea acestora în companie, urmărind periodic evoluția acestora, din punct de vedere a performanțelor profesionale și adaptabilitatea acestora la cerințele companiei.

  • Gestionează procesul anual de evaluare a performanței, oferă consiliere și îndrumare pentru manageri în ceea ce privește performanța angajaților.

  • Asigură interpretarea corectă și aplicarea politicilor de personal ale companiei.

  • Realizează și raportează o serie de situații cerute de conducerea companiei privind structura personalului pe diverse categorii de vârstă, sex, socio-profesionale, fluctuația de personal, absenteismul, cauzele acestora, etc.

Cerințe:

  • Minimum 3 ani de experiență pe o pozitie similară

  • Studii superioare de specialitate

  • Excelente cunoștințe de legislația muncii și experiență în administrare de personal

  • Excelente abilități de comunicare

  • Aptitudini de leadership eficient, care oferă scop și direcție, împuternicește și încurajează, conduce prin exemplul propriu

  • Gândire strategică și analitică; atitudine proactivă; spirit empatic

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant

  • Specializare continuă

  • Lucru într-o echipă dinamică, în continuă expansiune

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul prin fax la numărul 0265 320 522 sau prin e-mail la adresa info.hr@caparol.ro, până la data de 01.05.2016.

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Recomandari

Recent
Popular
Etichete

Citeste Zi de Zi Online

Media kit Zi de Zi 2022-2023

Transilvania Business

ARHIVE