Angajări pe posturi importante la Remat Mureș! Joburi
  • redactia
  • 0 comentarii
  • 692 Vizualizări

Angajări pe posturi importante la Remat Mureș!

Una dintre cele mai cunoscute firme mureșene face angajări pentru două posturi importante.
Astfel, Remat Mureș are nevoie de: contabil șef și economist. Găsiți mai jos toate informațiile legate de cele două posturi disponibile.
CONTABIL ȘEF
Cerințe
– studii superioare economice
– expert contabil
– experiență în domeniul financiar-contabilitate de minim 10 ani în functie de coordonare
-cunostințe de limbi străine
-abilități de lucru sub presiunea timpului și rapiditate în urmărirea sarcinilor dispuse
-capacitate de adaptare în cadrul unei firme care urmărește performanța și promovează dezvoltarea profesională
-capacitate de analiză, organizare și comunicare
-cunoștințe operare PC
Descrierea jobului
– întocmeste lucrări specifice postului de Contabil șef.
Se oferă
-posibilitate de lucru într-un mediu dinamic alături de o echipă de profesioniști care încurajează și valorifică dezvoltarea potentialului creativ;
-pachet salarial motivant
-bonuri de masă
-mijloc de transport auto pentru deplasări în interes de serviciu

ECONOMIST
Cerințe:
– cunoștințe de limbi străine
– experienţă în domeniul economic de minim 5 ani
– abilităţi de lucru sub presiunea timpului şi rapiditate în urmărirea sarcinilor dispuse
– capacitate de adaptare în cadrul unei firme care urmăreşte performanţa şi promovează dezvoltarea profesională
– capacitate de analiză, organizare și comunicare
– cunoştinţe operare PC, utilizarea WizCount constituie avantaj
Descrierea Jobului:
– întocmeste lucrări specifice postului de economist din cadrul Compartimentului Financiar – Contabilitate
Oferta:
– posibilitate de lucru într-un mediu dinamic, alături de o echipă de profesionişti care încurajează şi valorifică dezvoltarea potenţialului creativ
– pachet salarial motivant
– bonuri de masă
Descrierea companiei:
REMAT MURES S.A. face parte din grupul de firme REMAT BRASOV S.A.

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Recomandari

Recent
Popular
Etichete

Citeste Zi de Zi Online

Media kit Zi de Zi 2022-2023

Transilvania Business

ARHIVE