Angajări pe mai multe posturi la o companie germană din Mureș Joburi
  • redactia
  • 0 comentarii
  • 4649 Vizualizări

Angajări pe mai multe posturi la o companie germană din Mureș

Una dintre cele mai importante investiții străine din județ, Durkopp Adler România, face angajări pe mai multe posturi, cu numeroase beneficii în pachetul salarial. Găsiți mai jos posturile disponibile și detalii despre condițiile de angajare.

Controlor/Inspector calitate
Cerinţe:
– Bune cunoștințe de desen tehni,
– Cunoștințe în utilizarea și folosirea instrumentelor de măsură și control
– Cunoștințele medii de limba engleză/germană reprezintă un avantaj
– Disponibilitate pentru lucrul în 2 schimburi
– Bune abilități de comunicare
– Capacitate de analiză, de organizare şi prelucrare a datelor
Descrierea jobului:
– Responsabil pentru activitățile zilnice de verificare a autocontrolului prin măsurare
a unor eșantioane de piese
– Verifică, atât piesele recepționate aflate în proces cât şi reperele finale (dimensional şi vizual) înainte de expediere sau înmagazioanare
– Urmăreşte permanent încadrarea în standardele de calitate
– Identifică şi urmăreşte neconformităţile şi initiează rapoartele de neconformitate
– Elaborează planurile de inspecție împreună cu departamentul Tehnic pentru
controlul reperelor,
– Actualizează şi înregistrează documentația internă
– Verifică și reglează instrumentele de măsurare aflate în producție
Oferim:
– Salariu competitiv
– Bonus anual de performanță
– Mărire salarială anuală în funcție de performanță
– Program de training
– Zile de concediu de odihnă suplimentare
– Tichete de masă
– Transport asigurat

Personal pentru postul Operator CNC, Sculer matrițer, Lăcătuș întreținere și Termist Tratamentist
Cerinţe:
– Dorinta de a invăța
– Seriozitate, punctualitate, flexibilitate
– Cursurile de specialitate reprezintă avantaj
Oferim:
-Formare profesională la locul de muncă
-Salariu atractiv (conf. fișă de evaluare personală)
-Transport asigurat
-Tichete de masă
-Mediu de lucru motivant şi profesionist într-o companie multinaţională.
Informaţii suplimentare la telefon 0265208307, scrisorile de intenţie si CV-urile se depun la sediul firmei sau e-mail: office@duerkopp-adler.ro. ; sau personal@duerkopp-adler.ro

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Recomandari

Recent
Popular
Etichete

Citeste Zi de Zi Online

Media kit Zi de Zi 2022-2023

Transilvania Business

ARHIVE