Home / Recomandări zi de zi / Ovidiu-Dumitru Mălăncrăvean, vot ”cu gândul și cu inima la Sighișoara”

Ovidiu-Dumitru Mălăncrăvean, vot ”cu gândul și cu inima la Sighișoara”

Primarul municipiului Sighișoara, prof. Ovidiu-Dumitru Mălăncrăvean, a scris duminică, 27 septembrie, pe pagina sa de Facebook, după exercitarea dreptului la vot, că este ”cu gândul și cu inima la Sighișoara.”


”Cu inima la orașul nostru căruia prin activitățile noastre, fiecare dintre noi ne dăruim, cu gândul la ceea ce s-a început și trebuie continuat. Vreau să vă transmit să veniți cu încredere la urne, pentru că au fost luate toate măsurile de prevenire, secțiile au fost dezinfectate iar în secții se respectă normele de protecție. Vă mulțumesc dragi sighișoreni că sunteți preocupați de dezvoltarea orașului nostru, ca sunteți oameni corecți și buni”, a transmis prof. Ovidu-Dumitru Mălăncrăvean.

Alex TOTH

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Regulile de preluare a articolelor

Acest articol este proprietatea Cotidianului Zi de Zi și este protejat de legea drepturilor de autor. Orice preluare a conținutului se poate face doar în limita a 500 de semne, cu citarea sursei și cu link către pagina acestui articol.

De asemenea, verificati

Mureșean cercetat pentru operațiuni financiare frauduloase

Poliţiştii de investigaţii criminale din Mureş au efectuat două percheziţii domiciliare la o persoană bănuită …