Home / Politic / Csibi Attila Zoltán, mesaj de mulțumire!

Csibi Attila Zoltán, mesaj de mulțumire!

Deși a fost singurul candidat de pe lista electorală și avea nevoie de un singur vot valabil, Csibi Attila Zoltán (UDMR), primarul orașului Sângeorgiu de Pădure din anul 2012, a obținut un număr mare de voturi la alegerile din 27 septembrie, și anume 1.766, iar prin intermediul unei postări pe pagina de Facebook le-a mulțumit numărului mare de persoane care l-au votat.

,,Dragi prieteni! Mulțumim de încrederea acordată! Am primit din nou încredere cu o majoritate covârșitoare, această mare victorie și o responsabilitate uriașă. Sunt sigur că am greșit în ultimii 8 ani, dar intenția a reflectat întotdeauna serviciul comunității noastre. Vom reprezenta această direcție comunitară în mandatul viitor. Cel mai probabil, nu doar că am conservat, dar am crescut și numărul reprezentanților administrației locale. Vă mulțumim că ați avut încredere și în candidații noștri foarte tineri, vă asigur pe toți că orașul nostru are un viitor până când vor veni tineri după noi. Mulțumesc familiei mele pentru susținere și încurajări, ei sunt cei care îmi duc dorul de multe ori datorită muncii mele, colegilor mei, munca imbatabilă, sprijinul echipei UDMR. Continuăm să construim Sângeorgiu de Pădure!”, a fost mesajul transmis în cadrul postării.

Andreea ȚIȚIU

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Regulile de preluare a articolelor

Acest articol este proprietatea Cotidianului Zi de Zi și este protejat de legea drepturilor de autor. Orice preluare a conținutului se poate face doar în limita a 500 de semne, cu citarea sursei și cu link către pagina acestui articol.

De asemenea, verificati

Consilierii liberali promit ”#reSTART Târgu Mureș!”

3 din cei 4 consilieri locali liberali aleși să facă parte în legislatira 2020-2024 din …