Home / Business / Angajări la Televiziunea M9 Târgu Mureș!

Angajări la Televiziunea M9 Târgu Mureș!

Televiziunea M9 Târgu Mureș angajează fete și băieți pentru postul de reprezentant marketing/vânzări.

Candidatul ideal:

Este student, absolvent sau cu experiență de lucru în servicii pentru clienți.

Este deschis, sociabil, capabil de empatie în interacțiunile cu cei din jur.

Are spirit de initiațivă, este energic, creativ și preocupat să se dezvolte.

Se adaptează unui mediu în schimbare.

Responsabilitati post:

• prospectarea pieței și aducerea de noi clienți

• stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții

• analizarea cerințelor potențialilor beneficiari

• pregătirea ofertelor comerciale

• particularizarea ofertei de produse și servicii pentru fiecare potențial beneficiar

• menținerea contactelor permanente cu reprezentanții beneficiarilor

• participarea la organizarea unor acțiuni promoționale.

Beneficii Oferite:

• Condiții de muncă avantajoase, într-un mediu de lucru modern;

• Salariu atractiv;

• Training de specialitate;

• Oportunitatea de a lucra într-o echipa dinamică formată din profesioniști.

Vă rugăm să trimiteți CV-urile până cel târziu: 22 octombrie 2021 la adresa: m9tvmarketing@gmail.com

Informații suplimentare la telefon: +40726 609 274

*Doar candidații selectați vor fi contactați

(Comunicat de presă)

Citește și despre proiectul „Cu ochii larg deschişi”:

Cinci docufiction despre căderea și ridicare din abuzul de droguri

Sticker/Cine sunt eu? – o parabolă a pierderii identității din cauza drogurilor

”Dealerul morții”, evadare din ”infernul drogurilor”

Clean-up. Curajul Mădălinei

Povestea lui Mircea

Povestea Melaniei, nevoia de iubire şi atenţie satisfăcută cu droguri

De asemenea, verificati

Servicii de cantină socială achiziționate de Direcția de Asistență Socială Târgu Mureș

Distribuie Direcția de Asistență Socială Târgu Mureș, în calitate de autoritate contractantă, anunță operatorii economici …

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Regulile de preluare a articolelor

Acest articol este proprietatea Cotidianului Zi de Zi și este protejat de legea drepturilor de autor. Orice preluare a conținutului se poate face doar în limita a 120 de semne, cu citarea sursei și cu link către pagina acestui articol.