Anunț de angajare Mica publicitate
  • Publicitate
  • 0 comentarii
  • 384 Vizualizări

Anunț de angajare

Societate de expertiză contabilă angajează

ECONOMIST / CONTABIL

DESCRIEREA JOBULUI:

  • Gestionarea unui portofoliu de clienți;
  • Preluarea și înregistrarea în contabilitate a documentelor primite de la clienți;
  • Îndeplinirea altor sarcini;

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii economice (finanțe/contabilitate/gestiune financiară/) finalizate cu diploma de licență și/sau master:
  • Cunoștințe solide de contabilitate și fiscalitate;
  • Persoană responsabilă, cu capacitate de organizare;
  • Abilități de comunicare și relaționare;
  • Să poată lucra cu termene limită;
  • Cunoștințe medii PC;
  • Cunoașterea Saga constituie avantaj
  • Salariu motivant, în funcție de implicare și rezultate;

CV-urile se trimit la adresa de email contfin.srl@gmail.com. Persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate telefonic.

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Recomandari

Recent
Popular
Etichete

Citeste Zi de Zi Online

Media kit Zi de Zi 2022-2023

Transilvania Business

ARHIVE