Angajări la o societate mureșeană de expertiză contabilă Business
  • redactia
  • 0 comentarii
  • 330 Vizualizări

Angajări la o societate mureșeană de expertiză contabilă

Societate de expertiză contabilă angajează economist/ contabil absolvent.

Descrierea jobului:

• Gestionarea unui portofoliu de clienți;

• Preluarea și înregistrarea în contabilitate a documentelor primite de la clienți;

• Îndeplinirea altor sarcini;

Candidatul ideal:

• Studii economice (finanțe/ contabilitate/ gestiune financiară/) finalizate cu diploma de licență și/ sau master:

• Cunoștințe solide de contabilitate și fiscalitate;

• Persoana responsabilă, cu capacitate de organizare;

• Abilități de comunicare și relaționare;

• Să poată lucra cu termene limită;

• Cunoștințe medii PC;

• Cunoașterea Saga constituie avantaj!

• Salariu motivant, în funcție de implicare și rezultate;

CV-urile se trimit la adresa de e-mail contfin.srl@gmail.com. Persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate telefonic.

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Recomandari

Recent
Popular
Etichete

Citeste Zi de Zi Online

Media kit Zi de Zi 2022-2023

Transilvania Business

ARHIVE