Home / Recomandări zi de zi / Cei mai buni sportivi ai CSM Târgu Mureș, premiați

Cei mai buni sportivi ai CSM Târgu Mureș, premiați

Distribuie

Primarul municipiului Târgu Mureș, Soós Zoltán, i-a premiat luni, 28 noiembrie, pe cei mai buni sportivi ai Clubului Sportiv Municipal (CSM) Târgu Mureș.

”I-am recompensat astăzi pe sportivii care au făcut celebru orașul nostru prin performanțele lor. Am spus în repetate rânduri cât de important este pentru mine să reconstruim scena sportivă din Târgu Mureș. Am făcut multe progrese în acest sens: am găzduit mai multe evenimente sportive internaționale, iar facilitățile de antrenament sunt în continuă expansiune. Nu există nicio îndoială că mai avem multe de făcut, dar rezultatele vorbesc de la sine. Felicitări sportivilor noștri și antrenorilor lor. Munca lor grea a dat roade. Continuăm să dezvoltăm infrastructura sportivă!”, a scris, pe pagina sa de Facebook, primarul municipiului Târgu Mureș.

(Redacția)


De asemenea, verificati

Proiect de infrastructură implementat în Bogata

Distribuie Conducerea Primăriei Comunei Bogata, titulara proiectului ”Modernizare drum comunal de legătură DC 117 din …

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Regulile de preluare a articolelor

Acest articol este proprietatea Cotidianului Zi de Zi și este protejat de legea drepturilor de autor. Orice preluare a conținutului se poate face doar în limita a 120 de semne, cu citarea sursei și cu link către pagina acestui articol.