Dumitru Dinu Cotoi (Batoș): ”Vom continua proiectele începute” Administrație
  • redactia
  • 0 comentarii
  • 399 Vizualizări

Dumitru Dinu Cotoi (Batoș): ”Vom continua proiectele începute”

La nivelul comunei Batoș, prezența la vot la alegerile de dunimică, 9 iunie a fost de 54,75%, respectiv 1.861 de persoane care și-au exprimat votul. Mai mult de 60%, au pus ștampila pe buletinul de vot pe candidatul PSD, Dumitru Dinu Cotoi, care obține astfel un nou mandat de primar al comunei Batoș.

„Dragii mei, vreau să vă mulțumesc fiecăruia în parte pentru votul acordat duminică. Faptul că ați ieșit la vot înseamnă că vă pasă de viitorul comunei noastre! Vă mulțumesc în numele meu și al echipei de consilieri, pentru încrederea acordată! Rezultatul alegerilor de duminică mi-au confirmat faptul că avem aceleași priorități pentru dezvoltarea comunei noastre și voi face tot ce ține de mine ca ele să devină realitate! Vom continua așadar proiectele începute și vom demara altele noi, toate în beneficiul locuitorilor comunei Batoș, locul pe care noi toți îl numim acasă! Nu în ultimul rând sper și fac pe această cale și un apel la toți consilierii locali, indiferent de culoarea politică, să facă echipă pentru comuna noastră! Acum că această urâtă campanie electorală s-a încheiat și cetățenii au ales, sper ca fiecare dintre dvs, cei investiți cu încredere prin vot, să lăsați la o parte orice interes personal și în consiliul local să susțineți proiecte pentru viitor. Așa să ne ajute Dumnezeu!”, a fost mesajul transmis locuitorilor comunei de Dumitru Dinu Cotoi, fostul și totodată viitorul primar al comunei Batoș.

Alin ZAHARIE

Distribuie:

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

RecomandariCiteste Zi de Zi Online


 

 

 


 

 

 

Print


 

Transilvania Business

ARHIVE

error: Content is protected !!