Crin Antonescu și Călin Georgescu schimb de apelative de la distanță Politic
  • Valentin Covaciu
  • 0 comentarii
  • 795 Vizualizări

Crin Antonescu și Călin Georgescu schimb de apelative de la distanță

Crin Antonescu a susținut că Georgescu nu este pregătit să fie președinte și a spus că este „o fantomă, un drog ieftin, eficient și distrugător, care e aservit unor oameni”. Declarațiile au fost făcute în cadrul emisiunii lui Mihai Gâdea de la Antena 3 CNN. 

Aseară, la emisiunea lui Marius Tucă de pe canalul de YouTube Gândul, Călin Georgescu i-a dat replica: „Crin Antonescu și Nicușor Dan, discutăm de niște figuranți, iar la Antonescu mai pun ceva, o zonă parazitară de zece ani. Adică dacă tu nu ai serviciu zece ani”.

Georgescu a mai anunțat că intenționează să facă un referendum pentru schimbarea Constituției: „echipa mea pregătește formula pentru noua Constituție”.

Distribuie:

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Recomandari

Recent
Popular
Etichete


Citeste Zi de Zi Online


 

 











 

 

 

Print





Transilvania Business

ARHIVE

error: Content is protected !!