Anunţ de angajare Ingineri- Hieschmann Mica publicitate
  • Publicitate
  • 0 comentarii
  • 153 Vizualizări

Anunţ de angajare Ingineri- Hieschmann

DEZVOLTĂ-TE ALĂTURI DE NOI!
HIRSCHMANN ROMÂNIA
angajează
Ingineri de proces și de produs
Departament tehnic
Cerinte:
Studii: Tehnice – Superioare
Lb. Engleza – nivel avansat
Lb. Germana – constituie avantaj
Experienta:
Constituie avantaj experienta in domeniul automotive-productie si cunostinte de
specialitate in domeniul injectarii
Competente:
Deprinderi tehnice
Abilitatea de analiza
Abilitati de comunicare
Abilitati de organizare si incadrare in termene
Responsabilitati:
Implementeaza, mentine si imbunatateste procesele de productie (tehnologia de
executie a produselor) astfel incat sa satisfaca cerintele clientilor interni si externi,
respectand regulile interne si politica HIRSCHMANN.
Beneficii:
Transport gratuit, tichete de masă, bonusuri anuale de performanță, bonuri cadou de
sarbatori, spor de vechime, card de sanatate, posibilități de dezvoltare profesionala
Cv-urile / Cererile de angajare le asteptam la sediul Companiei Hirschmann
Romania in Parcul Industrial Mures Chirileu Nr. 1/A (langa Vidrasau) sau prin email:
htm.office@hirschmann-automotive.com; Fax 0265-433640.
Doar persoanele selectate vor fi contactate telefonic pentru interviu.
Informatii suplimentare:
Hirschmann Romania SRL
Platforma Industriala, Chirileu. Nr 1A
Email : htm.office@hirschmann-automotive.com
Tel 0265-207.331
Fax 0265-433.640

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Recomandari

Recent
Popular
Etichete

Citeste Zi de Zi Online

Media kit Zi de Zi 2022-2023

Transilvania Business

ARHIVE