Home / Politic / Gabriel Toncean, sprijinit de USR-PLUS la Reghin

Gabriel Toncean, sprijinit de USR-PLUS la Reghin

Alianta USR-PLUS Reghin il va sustine pe Gabriel Toncean, candidatul PNL pentru funcția de primar al municipiului Reghin.

“Le mulțumesc liderilor USR PLUS Reghin, pentru decizia de a mă susține în această cursă electorală. Vreau să precizez faptul că NU este vorba despre o alianță electorală! NU am negociat funcții de consilieri sau alte sinecuri!Din fericire, echipele noastre au aceleași țeluri: ne dorim un oraș modern, cu o administrație eficientă și cu un mediu de afaceri capabil să genereze locuri de muncă și prosperitate pentru comunitatea noastră. Nu vom putea realiza aceste lucruri decât cu majoritate în Consiliul Municipal.”, a declarat Gabriel Toncean, presedintele PNL Reghin.

(Redacția)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Regulile de preluare a articolelor

Acest articol este proprietatea Cotidianului Zi de Zi și este protejat de legea drepturilor de autor. Orice preluare a conținutului se poate face doar în limita a 500 de semne, cu citarea sursei și cu link către pagina acestui articol.

De asemenea, verificati

Márk Endre: „Putem vorbi la superlativ de acest eveniment”

Oferta ”#loveReghin DAY&NIGHT” pentru prima ediție,  desfășurată în zilele de 23 și 24 iulie la …