Home / Politic / Gabriel Toncean, sprijinit de USR-PLUS la Reghin

Gabriel Toncean, sprijinit de USR-PLUS la Reghin

Distribuie

Alianta USR-PLUS Reghin il va sustine pe Gabriel Toncean, candidatul PNL pentru funcția de primar al municipiului Reghin.

„Le mulțumesc liderilor USR PLUS Reghin, pentru decizia de a mă susține în această cursă electorală. Vreau să precizez faptul că NU este vorba despre o alianță electorală! NU am negociat funcții de consilieri sau alte sinecuri!Din fericire, echipele noastre au aceleași țeluri: ne dorim un oraș modern, cu o administrație eficientă și cu un mediu de afaceri capabil să genereze locuri de muncă și prosperitate pentru comunitatea noastră. Nu vom putea realiza aceste lucruri decât cu majoritate în Consiliul Municipal.”, a declarat Gabriel Toncean, presedintele PNL Reghin.

(Redacția)


De asemenea, verificati

Șofer drogat depistat în Luduș

Distribuie La data de 4 februarie, în jurul orei 10.28, polițiști din cadrul Compartimentului Rutier …

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Regulile de preluare a articolelor

Acest articol este proprietatea Cotidianului Zi de Zi și este protejat de legea drepturilor de autor. Orice preluare a conținutului se poate face doar în limita a 120 de semne, cu citarea sursei și cu link către pagina acestui articol.