Cristian Ștefan intră în cursă pentru un nou mandat de primar la Pogăceaua Administrație
  • redactia
  • 0 comentarii
  • 419 Vizualizări

Cristian Ștefan intră în cursă pentru un nou mandat de primar la Pogăceaua

În cursul zilei de marți, 30 aprilie, Cristian Ștefan și-a depus oficial candidatura pentru un nou mandat de primar al  comunei Pogăceaua pentru alegerile din 9 iunie 2024.

„În luarea acestei decizii a contat enorm mesajul primit de la consăteni, și anume ,,să continuăm împreună modernizarea comunei”. Sunt onorat pentru că mi-ați dat șansa să vă reprezint în calitate de primar în acest mandat. Încrederea pe care mi-ați acordat-o în 2020, m-a motivat să fac tot ceea ce a stat în puterile mele, pentru binele dumneavoastră, al locuitorilor comunei Pogăceaua, depunând eforturi considerabile pentru dezvoltarea comunei noastre. Consider că progresul este vizibil, iar realizările sunt cât se pot de observabile. Am reușit, în mare măsură, să realizez ceea ce am promis în 2020, iar acum consider că faptele pot vorbi pentru mine. Mi-ați demonstrat în acest mandat că aveți încredere în mine și mi-ați insuflat această energie de a lupta pentru dezvoltarea comunei noastre. Îmi doresc ca tot ceea ce am muncit în acest mandat să nu se oprească aici, vreau să continuăm schimbarea în bine și să realizăm toate proiectele care sunt în derulare! Doamne ajută!”, a fost mesajul transmis alegătorilor de Cristian Ștefan.

(Redacția)

Distribuie:

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Citește și:

Recomandari

Recent
Popular
Etichete


Citeste Zi de Zi Online


 

 
 

 

 

Print


 

Transilvania Business

ARHIVE