Mulțumiri aduse părinților de către ing. Marcel Mîndru Invatamant
  • redactia
  • 0 comentarii
  • 1880 Vizualizări

Mulțumiri aduse părinților de către ing. Marcel Mîndru

Ing. Marcel Mîndru, directorul Liceului Silvic Gurghiu, prin intermediul unui mesaj postat pe pagina sa de Facebook,  aduce mulțumiri părinților, celor care, alături de cadrele didactice, contribuie la echilibrul elevilor în această perioadă în care sunt nevoiți să suporte condițiile de studiu impuse de starea de urgență.

„Conducerea Liceului Silvic Gurghiu, aduce mulțumiri tuturor părinților pentru faptul că în această perioadă grea pe care o traversăm, au contribuit , alături de cadrele didactice, la menținerea echilibrului emoțional al copiilor, au avut grijă de sănătatea lor și i-au motivat să rămână conectați la educație prin participarea lor la cursurile online organizate de școala noastră.Vă asigurăm că am luat toate măsurile necesare, pentru ca elevii noștri să nu sufere și să nu piardă din cauza acestei perioadei de suspendare a cursurilor, pentru a încheia acest an școlar în condiții cât mai bune. Vă mulțumim pentru tot efortul pe care îl depuneți și pentru grija pe care o purtați copiilor, vă dorim multă sănătate și așteptăm momentul să ne revedem cât mai curând în școala noastră”, afirmă ing. Marcel Mîndru.

Distribuie:

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Recomandari

Recent
Popular
Etichete

Citeste Zi de Zi Online


 

 

 
 

 

Print


 

Media kit Zi de Zi 2022-2023

Transilvania Business

ARHIVE