Home / Invatamant / Mulțumiri aduse părinților de către ing. Marcel Mîndru

Mulțumiri aduse părinților de către ing. Marcel Mîndru

Distribuie

Ing. Marcel Mîndru, directorul Liceului Silvic Gurghiu, prin intermediul unui mesaj postat pe pagina sa de Facebook,  aduce mulțumiri părinților, celor care, alături de cadrele didactice, contribuie la echilibrul elevilor în această perioadă în care sunt nevoiți să suporte condițiile de studiu impuse de starea de urgență.

„Conducerea Liceului Silvic Gurghiu, aduce mulțumiri tuturor părinților pentru faptul că în această perioadă grea pe care o traversăm, au contribuit , alături de cadrele didactice, la menținerea echilibrului emoțional al copiilor, au avut grijă de sănătatea lor și i-au motivat să rămână conectați la educație prin participarea lor la cursurile online organizate de școala noastră.Vă asigurăm că am luat toate măsurile necesare, pentru ca elevii noștri să nu sufere și să nu piardă din cauza acestei perioadei de suspendare a cursurilor, pentru a încheia acest an școlar în condiții cât mai bune. Vă mulțumim pentru tot efortul pe care îl depuneți și pentru grija pe care o purtați copiilor, vă dorim multă sănătate și așteptăm momentul să ne revedem cât mai curând în școala noastră”, afirmă ing. Marcel Mîndru.


Citește și despre proiectul „Cu ochii larg deschişi”:

 

Cinci docufiction despre căderea și ridicare din abuzul de droguri

 

Sticker/Cine sunt eu? – o parabolă a pierderii identității din cauza drogurilor

 

”Dealerul morții”, evadare din ”infernul drogurilor”

 

Clean-up. Curajul Mădălinei

 

Povestea lui Mircea

 

Povestea Melaniei, nevoia de iubire şi atenţie satisfăcută cu droguri

   

De asemenea, verificati

O nouă investiție, de 3,8 milioane de euro, la Sighișoara

Distribuie Conducerea Primăriei Municipiului Sighișoara a demarat, în data de 21 februarie 2024, o licitație …

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Regulile de preluare a articolelor

Acest articol este proprietatea Cotidianului Zi de Zi și este protejat de legea drepturilor de autor. Orice preluare a conținutului se poate face doar în limita a 120 de semne, cu citarea sursei și cu link către pagina acestui articol.