Azomureș angajează! Business
  • redactia
  • 0 comentarii
  • 382 Vizualizări

Azomureș angajează!

Post: Mașinist benzi transportoare

Locul de muncă: Secțiile  Uree, NPK

Cerințe:

  • Disponibilitate pentru munca în ture;
  • Experiența anterioară într-o unitate de producție constituie avantaj;
  • Studii minime: 8 clase.

Aptitudini:

  • Spirit de ordine si disciplină;
  • Rezistență la efort;
  • Capacitate de învățare;
  • Receptivitate la solicitările profesionale;
  • Spirit de echipă.

Responsabilități:

  • Urmăreşte şi asigură buna funcţionare a utilajelor şi echipamentelor specifice locului de muncă;
  • Identifică abateri de funcţionare și acționează în vederea corectării acestora, conform dispozițiilor șefului ierarhic;
  • Supraveghează, operează şi comunică manevrele si evenimentele asociate locului de muncă unde îşi desfăşoară activitatea conform planului de lucru alocat;
  • Înregistrează în rapoartele de tură evenimentele petrecute pe perioada schimbului;
  • Predă/primește schimbul conform instrucţiunilor de lucru specifice;
  • Facilitează activitatea de mentenanţă conform instrucţiunilor de lucru;
  • Prelevă probe pentru analizele de produs finit, în conformitate cu instrucţiunile de lucru specifice;
  • Menţine curăţenia la locul de muncă conform instrucţiunilor de lucru;
  • Utilizează echipamentul de protecție individual și respectă regulile specifice Sănătății și Securității în muncă.

Beneficii:

  • Program de dezvoltare profesională în funcție de performanță;
  • Tichete de masă în cuantum de 20 lei/ zi lucrătoare;
  • Decontarea parțială a transportului;
  • Asigurări servicii medicale suplimentare prin pachete specifice;
  • Primă de vacanță;
  • Bonusuri și prime de performanță;
  • Abonament Bookster.

Așteptăm CV-ul la recrutare@azomures.com sau oferim detalii la telefon 0372 482 921.

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere! Inainte de a posta, cititi aici regulamentul: Termeni legali si Conditii

Citește și:

Recomandari

Citeste Zi de Zi Online

Transilvania Business

ARHIVE